Obsługa kadrowo-płacowa, prowadzenie ksiąg rachunkowych

Nasza oferta obejmuje m.in.

 • kompleksową obsługę księgową firmy (Ty zbierasz dokumenty a my dbamy o poprawność ich ewidencji i wyliczeń podatków).
 • kompleksową obsługę kadrowo – płacową firmy w ramach, której wykonujemy:
  • wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń i innych należności a także idących za nimi składek, podatków i innych obciążeń;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji dokumentów związanych z płacami i kadram.

Jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztów za prowadzenie księgowości oraz oszczędności czasu, mamy dla Ciebie ofertę. Proponujemy usługi naszego biura księgowego online. Przekonaj się o zaletach tego rozwiązania i zacznij z niego korzystać już dziś!

Usługi kadrowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych

Jak działa księgowość przez internet?

Zacznijmy od tego, że pełna obsługa odbywa się poprzez platformę internetową lub w sposób tradycyjny, to klient wybiera jaki sposób komunikacji mu odpowiada. Za jej pośrednictwem dostarczysz dokumenty np. faktury, a system zajmie się ich przekazaniem do rozliczenia. Wszystkie usługi księgowe odbywają się szybko i sprawnie przez internet. Dodatkowo za pomocą udostępnianych narzędzi można wystawić nową FV lub rachunek. Wówczas zostaną one automatycznie zaksięgowane przez aplikację internetową.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasze usługi m.in. KPiR, pełna księgowość przez internet dostosowana jest do przepisów Nowego Ładu. Poza tym biuro rachunkowe online zawsze jest do dyspozycji użytkowników poprzez dedykowaną platformę internetową, gdzie mają Państwo podgląd do danych swojej firmy.

Zakres usług księgowych online, obejmuje m.in.:

 • rejestrowanie przychodów i kosztów z podziałem na ich rodzaje,
 • prowadzenie wszystkich typów rozliczeń podatkowych
 • pełną Ewidencję Zakupów i Sprzedaży VAT,
 • obliczanie składek ubezpieczeniowych – ZUS,
 • obliczanie zobowiązań podatkowych
 • tworzenie i wysyłanie przez internet deklaracji do US, deklaracji do ZUS
 • ewidencjonowanie wyposażenia, środków trwałych oraz pojazdów,
 • amortyzację ww. pozycji,

oraz pozostałe obowiązki związane z prowadzeniem księgowości przez biuro online.

Usługi księgowe online dla małych firm – czy to się opłaca?

Plusem rozliczania się przez platformę internetową jest oszczędność czasu i pieniędzy. Pobieramy opłaty, które są ustalane indywidualnie z klientem i zależą np. od ilości dokumentów. Jednak nasze usługi księgowe mają tę przewagę nad stacjonarnymi, że są dostępne w trybie online – dostarczysz niezbędne FV bez wychodzenia z domu! Księgowość przez internet jest rozwiązaniem szytym na miarę potrzeb małych firm, które mogą przekazać wystawione dokumenty praktycznie w każdej chwili.

Mocną stroną oferty proponowanej przez nasze biuro księgowe online są godziny pracy. Usługi księgowe i pracownicy biura są dostępne dla Ciebie w godzinach pracy biura, ale dane Twojej firmy masz dostepnę przez 24 godziny na dobę. W praktyce oznacza to, że prowadzenie księgowości internetowej umożliwia dostęp do danych i dokumentów firmy o dowolnej porze. Tak duża elastyczność i pełna swoboda działania to atuty, które przemawiają za wyborem naszego wsparcia.

Należy również pamiętać, że dokumenty w postaci elektronicznej są archiwizowane. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorca ma zawsze do nich dostęp przez internet. W związku z tym, nawet jeśli uszkodzi się papierowa wersja np. deklaracji ZUS, to zawsze można ją odtworzyć – dosłownie w każdej chwili i miejscu, w którym jest łączność internetowa. Zabezpieczenie tego typu sprawia, że to idealne narzędzie dla każdej firmy, również tej prowadzonej przez nas w wersji – pełna księgowość online. Profesjonalne usługi księgowe są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Księgowość internetowa na zasadach ogólnych

Podmioty gospodarcze w Polsce najczęściej rozliczają się według skali podatkowej. Tego typu rozliczenie można prowadzić w wersji – księgowość internetowa.

Decydując się na prowadzenie księgowości na zasadach ogólnych. Możesz to zrobić w biurze księgowym online. Na platformie dostępna jest pełna Księga Przychodów i Rozchodów, aktualizowana na bieżąco po każdym zaksięgowaniu przez nas dokumentów. Zapisy wykonywane są po przesłaniu faktur i rachunków przez internet lub dostarczeniu ich do nas w wersji papierowej. Niezależnie, którą wersję przyjmiesz dostęp do swoich dokumentów i danych będziesz mieć 24 godziny na dobę.

Pełna księgowość online – dla małych firm

Zapewniamy kompleksowe usługi księgowe dopasowane do potrzeb. Za pomocą dostępnej platformy internetowej prowadzimy księgowość dla klientów, którzy zdecydowali się lub mają obowiązek rozliczania się w sposób prowadzenia pełnej księgowości.

Należy pamiętać, że prowadzenie księgi rachunkowej jest procesem wymagającym:

 • systematyczności
 • precyzji
 • znajomości zasad księgowości.

Mając na uwadze te przesłanki, staramy się aby pełna księgowość online była tak samo dostępna jak inne formy rozliczeń. Teraz każdy użytkownik może przesyłać dokumenty przez internet, które zostaną prawidłowo rozliczone. Aplikacja internetowa jest bardzo funkcjonalna i intuicyjna.

Dlaczego warto współpracować z naszym biurem?

Po pierwsze – wybierając nas, zyskasz zaufanego partnera w biznesie, na którym zawsze można polegać. Wszystkie dane osobowe, które znajdują się w systemie do prowadzenia księgowości online, są chronione. Zapewniamy zabezpieczenia zgodne z wymogami RODO.

Po drugie – decydując się na usługi księgowe przez internet, wyraźnie obniżysz koszty związane z obsługą księgową firmy. Nasze Biuro rachunkowe, dzięki umożliwieniu klientom dostępu do danych księgowych swojej firmy online wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Po trzecie – archiwizujemy dokumenty księgowe w postaci cyfrowej. Są przechowywane na dyskach przez wymagany ustawowo okres 5 lat. Osoby korzystające z usług biura internetowego mają dostęp do każdej faktury, rachunku 24 godziny na dobę.

Po czwarte – prowadzenie księgowości przez internet to prawdziwa i pełna wolność dla przedsiębiorcy. Sam decyduje o porze przesłania dokumentów, dotrzymując jedynie terminu granicznego wyznaczonego w umowie.

Jeśli zainteresowały Cię nasz usługi zarówno w wersji – internetowe usługi księgowe, jak również w wersji tradycyjnej, zachęcamy do współpracy. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji online lub pod telefonem. Zapraszamy!

Certyfikat serwerów wirtualnych dla biur księgowych zasilanych w 100% energią odnawialną dla Biuro Rachunkowe Gusto sp z o.o.