Księgowość internetowa

przekonaj się, że jesteśmy dobrym wyborem

Accountant writing on a notebook

Na rynku funkcjonujemy od 2009 roku, wtedy Pan Łukasz Borowski zarejestrował jednoosobową działalność gospodarczą „Biuro Rachunkowe GUSTO Łukasz Borowski”. Od tego czasu zaufało nam wielu klientów z terenu całej Polski.

Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że z początkiem roku 2019 zmieniliśmy formę prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przekształcenie w spółkę rodzinną występującą pod nazwą „Biuro Rachunkowe GUSTO sp. z o.o.”.

Nasze kompetencje są poparte certyfikatami sukcesywnie zdobywanymi od początku funkcjonowania biura. Stawiamy na solidną i kompleksową obsługę zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.

Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności – doradzimy jak założyć firmę, zmieniać formę prowadzonej działalności czy zawiązać spółkę itp. Oferujemy obsługę księgową oraz kadrową w pełnym zakresie. Zapewniamy przy tym wgląd do dokumentów przez 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie dla każdego klienta.

W przeciwieństwie do innych biur księgowych on-line, gdzie we własnym zakresie należy wprowadzać wszystkie dane z faktur i rachunków, my oferujemy całkowitą obsługę „od A do Z”. Zapewniamy odbiór dokumentów, archiwizację oraz przetwarzamy je w niezbędnym zakresie.

Naszym klientom pozostaje dużo więcej czasu aby skupić się na swoim biznesie.

Certyfikat serwerów wirtualnych dla biur księgowych zasilanych w 100% energią odnawialną dla Biuro Rachunkowe Gusto sp z o.o.